menu
Znajdź adres lub transakcji:

Bieżące transakcje

Loading ...

Bitcoiny za darmo

Jak zyskać Bitcoiny za darmo? Jest to dość proste, wystarczy wykonywać proste zadania. Inną możliwością jest również raz na godzinę zakręcić ruletę, gdzie wygrana jest pewna. Jednak pierwszym krokiem, bez którego się nie obejdziecie, jest założenie portfela na Bitcoiny. Listę dostępnych portfeli znajdziecie na stronie Bitcoinowe portfele.

Na poniższych linkach można uzyskać pierwsze Bitcoiny za darmo. Możecie sprawdzić, jak Bitcoin działa. Większość stron wymaga emaila z powodu rejestracji. Jest tak z prostego powodu, którym jest Wasza ochrona, aby Wam nikt nie mógł ukraść Bitcoinów. Dobrze jest założyć adres email wyłącznie dla tych celów. 

Freebitco.in

Co godzinę na internecie możecie “wykręcić“ do 0.17 BTC! Gwarantowana wygrana 0.00000170 BTC, płatność jest wysyłana w każdy poniedziałek, jeśli Wasze konto jest większe niz 0.00005460 BTC.

Rollercoin.com

Jest to gra online, w której grasz w kopacza kryptowalut. Poprawiasz swój charakter i dzięki temu zyskujesz coraz więcej satoahi.

Moonbit.co.in

Satoshi pojawiają się ciągle, nie musisz mieć nawet otwartej strony w przeglądarce. Najszybciej pojawiają się w pierwszych 5 minutach, potem tempo maleje. Wybór jest możliwy już po pięciu minutach, co odpowiada około 60-70 satoshi.


Coingi bitcoin exchange

Kurz Bitcoin